הסרת שיער בלייזר

התחלה חלקה

היום הסרת שיער בטכנולוגיה בכלל ובלייזר בפרט זו איכות חיים שכולן רוצות לעצמן. שעווה וגילוח הן שיטות עבר שמקשות על התנהלות היומיומית ודורשות זמן ומחשבה מיותרים.

במה מטפלים

קצת על הסרת שיער

הסרת שיער בטכנולוגיה מתבססת על חימום זקיק השערה במטרה לנתק את השערה מנים הדם שמזין אותה. קרן הלייזר נבלעת בפיגמנט שבשערה ומייצרת את החום הדרוש לניתוק השערה מצד אחד ולשמור על העור מצד שני.
העבודה עם הלייזר מתבצעת על ידי טכנאיות לייזר מוסמכות על ידי החברות המורשות וברשותן תעודת הסמכה מטעם החברה.

הסרת שיער גוף

טיפולי הסרת שיער בגוף בלייזר ידועים כטובים ביותר, אז טיפולים ב- 3 טכנולוגיות שונות של לייזר, תביא את התוצאות הטובות ביותר.
לכל טכנולוגיית לייזר יש יתרונות ומאפיינים שמתאימים לסוג השיער, גוון העור, עובי השערה, צפיפות השיער, שלב הטיפול, תגובה לטיפולים ועוד.
במהלך תהליך הטיפול  תותאם לך טכנולוגיית הלייזר המתאימה לך לאותו שלב.
כך תוכלי להנות מהיתרונות של כל טכנולוגיה ולקבל את התוצאות האופטימליות.

זה הזמן שלך

אם את מעוניינת להסיר את שיער הגוף עם תוצאות מצויינות

השאירי לנו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

הסרת שיער פנים Hairless

שיער פנים בקרב נשים הוא תופעה שטומנת בחובה הרבה כאב, קושי ובושה. בעולם שמקדש אסתטיקה, שיער בפנים אצל אישה אינו מתקבל היטב על ידי הסביבה ונשים צריכות להסיר את השיער בשלל שיטות שחלקן אף מחמירות את התופעה.

שיעור יתר בפנים נובע  מסיבות הורמונליות ו/או גנטיות, לכן האתגר בטיפול בשיער פנים גדול משמעותית מאשר שיער גוף ובשל כך, הצורך בטיפול איניבידואלי לכל אחת הוא קריטי, לקבלת תוצאות טובות במיוחד.

דרכי הטיפול

הטיפול בהסרת שיער בפנים מתבצע ב- 3 טכנולוגיות שונות של לייזר, לכל אחת יש יתרונות ומאפיינים שמתאימים לסוג השיער, גוון העור, עובי השערה, צפיפות השיער, שלב הטיפול, תגובה לטיפולים ועוד.
בזכות שיטת טיפול ייחודית שרחלי פיתחה, מטפלים באופן איכותי בשיער בפנים באמצעות פרוטוקול טיפול שנבנה ומותאם אישית לכל לקוחה ולמצב שלה ובנוי משילוב הלייזרים השונים, פרמטרים שונים ומרווחי טיפול, כך שכל אחת מקבלת את הטיפול שמתאים לה.
כמו כן, הטיפול לא דורש לגלח את השיער בפנים.

זה הזמן שלך

אם את מעוניינת להסיר את שיער הפנים בשיטה מותאמת אלייך וללא גילוח

השאירי לנו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

על המכשירים

Soprano Titanium

מכשיר הסופרנו הידוע והמוביל בארץ ובעולם שעובד בטכנולוגיית ™SHR שמאפשרת טיפול ללא כאבים, לכל גווני העור ובכל עונות השנה. בנוסף, טכנולוגית ה – 3D Laser במכשיר משלבת בידית אחת שלושה אורכי גל שונים, הפועלים בו-זמנית. כל אחד משלושת אורכי גל הלייזר, ממוקד לשכבות שונות של העור ולחלקים אנטומיים שונים בתוך זקיק השערה. השילוב של הטכנולוגיות מעניק טיפול איכותי עם תוצאות מעולות.
בנוסף, הסופרנו עובד עם מערכת קירור במטרה להגן על העור במהלך הטיפול.

מכשיר הסרת שיער סופרנו

Vectus

מכשיר הוקטוס עובד בטכנולוגיה ייחודית של ™Photon Recycling שמאפשרת להשיג על אנרגיה זהה תוצאות טובות יותר משמעותית.
המכשיר עובד עם טכנולוגיית SkinTell המאבחנת את גוון העור על ידי זיהוי כמות המלנין בעור, באופן דיגיטלי ועצמוני.כמו כן, קצה הידית עשוי מאבן ספיר כך שהידית אינה סופחת את החום שנוצר במהלך הטיפול ובכך מגנה על העור במהלך הטיפול.

מכשיר הסרת שיער וקטוס

Gentelelase Pro

מבית קנדלה עובד בדיוק גבוה ואפקטיבי במיוחד לשיער דק ופלומתי כך שהוא מתאים במיוחד לשלבים הסופיים של תהליך הטיפול כאשר השיער שנותר הוא דק ופלומתי. המכשיר עובד בשילוב של ידית קירור כדי להגן על העור במהלך הטיפול.

מכשיר הסרת שיער קנדלה