העור שלך בידיים טובות

רחלי יוגב

"מאז ומתמיד אהבתי אנשים - לטפל, להקשיב ולעזור. לצד זה, אני אוהבת אסתטיקה ויופי."

רחלי יוגב

הסיפור שלי

השילוב בין שני הדברים הללו הוביל אותי למקצוע ולמה שאני היום ונותן לי את המתנה הכי גדולה שאפשר לקבל, לקום כל בוקר בשמחה וללכת לעשות את מה שאני אוהבת.
התחלתי בקטן ועקב בצד אגודל התקדמתי וגדלתי להיות קליניקה רחבת ידיים שנותנת מענה לכל בעיות העור.
בשל האהבה למקצוע והתשוקה ללמוד ולהתקדם, הקליניקה שלי מאגדת בתוכה את כל סוגי הטיפולים, שמבוצעים במגוון רחב של טכנולוגיות, מכשירים ותכשירים.
בקליניקה יש שלוש טכנולוגיות לייזר שונות להסרת שיער, טכנולוגיות RF, פוטותרפיה ואלקטרופורציה, כמו כן אני עובדת עם תכשירים שמביאים לתוצאות מעולות, בפרט בשילוב עם הטכנולוגיה המתאימה.

הערכים המובילים אותי במקצוע

ידע מקצועיות
תחום הקוסמטיקה מתעסק בגוף שלנו, בעור שלנו ועובד עם תכשירים וטכנולוגיות מתקדמות. ידע רחב ומעמיק הינו קריטי להשגת תוצאות טובות ולהתמודדות עם מגוון רחב של בעיות עור ומצבים רפואיים המשפיעים על הטיפול.
במכון שלי אני שמה דגש על רמת הידע והמקצועיות של העובדות ושלי, אני דואגת להכשיר את העובדות הן בחברות חיצוניות והן על ידי עובדות וותיקות ובעלות ידע מעמיק. בנוסף אני מקפידה להתעדכן בכל החידושים בתחום, לעבור קורסים והכשרות נוספות ואני רואה הלכה למעשה כיצד זה משפר את הטיפולים שהעובדות שלי ואני מעניקות ללקוחותינו.

איכות וקידמה
תחום האסתטיקה הוא תחום המתפתח בקצב מהיר, מכשור מבוסס טכנולוגיות חדשות מושקים חדשות לבקרים, שיטות טיפול מתקדמות מפותחות הן על ידי חברות והן על ידי רופאים וקוסמטיקאיות ותכשירים חדשים מיוצרים במעבדות המובילות בארץ ובעולם. ככל שלקליניקה יש מגוון טכנולוגיות וטיפולים, היכולת לתת מענה איכותי וממוקד ללקוחה עולה משמעותית. שכן, ניתן לענות על מגוון רחב של מצבי עור ולשלב סוגי טיפולים ותכשירים כדי לתת את המענה הטוב ביותר למצב העור הנתון.
חשוב לי להעניק ללקוחות שלי את הטיפולים הטובים ביותר, לכן אני עובדת עם הטכנולוגיות המובילות והעדכניות ביותר הקיימות בתחום. ברגע שיוצאת טכנולוגיה חדשה או סוג טיפול חדש אני בוחנת אותו ביסודיות והיה ואני מוצאת את הטיפול אפקטיבי אני רוכשת אותו כדי להרחיב את סוגי הטיפולים מחד ולשפר את איכותם ותוצאותיהם.

חווית לקוח.ה
כאשר מגיעים לטיפולי אסתטיקה חשוב להרגיש שמגיעים למקום שנעים בו, מקום שהוא בית.
חווית לקוח הופכת להיות חשובה יותר בשנים האחרונות מכיוון שמבינים היום את התרומה הגדולה שהיא מביאה.
מתחילת דרכי הייתה טבועה בי ההבנה שאני רוצה שכל מי שנכנסת אליי לקליניקה תרגיש שהיא מגיעה למקום אוהב ומחבק, מקום שמחייך אליה ומכיל אותה. כך התנהלתי מתחילת הדרך, כך אני בוחרת את העובדות שלי וכך אני מתנהגת עם כל לקוחה שמגיעה אליי.