חטטים וצלקות

לעור בעל מרקם אחיד וחלק

במה מטפלים

קצת על חטטים (צלקות פוסט אקנה) וצלקות

בני  ובנות נוער רבים סובלים מאקנה וגם בקרב מבוגרים ניתן למצוא אקנה פעיל ברמה כזו או אחרת. תוצר לוואי של התופעה הוא חטטים, אותן צלקות קטנות על פני העור שמשוות לפנים מראה גבשושי, מצולק ולא אסתטי. מי שסובל מצלקות פוסט אקנה יעיד שהסבל הוא רב ומלווה בחוסר בטחון עצמי, חוסר קבלה עצמית והרבה חוסר שביעות רצון כאשר מסתכלים במראה. כמו כן, צלקות בכלל  ופנים בפרט, עלולות ליצור תחושה דומה. עד לא מזמן לא היו פתרונות יעילים לבעיות אלו.

צלקות פוסט אקנה (צלקות שנוצרות בעקבות פצעי אקנה) נוצרות בעקבות תהליך החלמה של הפצע שנעשה באופן לא תקין בשל התערבות חיצונית (לרב עצמית) או לחלופין כאשר הזיהום שנוצר התפשט לעומק הרקמה, בתהליך ההחלמה נוצרת רקמת צלקת גדולה שמתכווצת ומושכת את פני העור פנימה וכך נוצר בור או שקע על פני שטח העור.
ישנם שלושה סוגים של צלקות פוסט אקנה, חשוב להקפיד לעבוד בהתאם לסוג הצלקת כדי להשיג את התוצאות המקסימליות.
צלקות נוצרות בעקבות תהליך ריפוי פצעים בעקבות חתך או פגיעה בעור, בתהליך האיחוי נוצרת רקמת צלקת ששונה מהרקמה אותה היא מחליפה.

איך נטפל?

הטיפול בצלקות ובחטטטים מתבסס על פציעה מבוקרת בעור ויצירת תעלות מיקרוניות במטרה לייצר תהליך בנייה מחדש של הרקמה.

Accent Pro MicroPlasma – טכנולוגיות גלי רדיו מבוססת טכנולוגיית פלזמה חשמלית מייצרת תעלות מקרוניות בעומק רקמת העור. פילינג סלקטיבי זה, המבוצע בנקודות מיקרוניות בעור מאפשר קילוף ובנייה מחדש של העור, ללא תופעות הלוואי שעלולות להיווצר מפילינג מלא. בנוסף, מתבצע חימום של הרקמה, שמעודד ייצור מוגבר של קולגן. השילוב של בניית העור מחדש וייצור הקולגן מקטין את עומק הצלקת וקוטרה, מאפשר בנייה של רקמה בריאה עם סיבי קולגן חדשים.

מזותרפיה (מיקרונידילינג) – הטיפול מתבצע באמצעות מחטים דקות ועדינות שמוחדרות לעור במהירות , הגירוי הנובע מהחדרת המחטים מעודד יצירה של קולגן בעור הפנים וגורם לשיפור מראה הצלקות .

זה הזמן שלך

אם את מעוניינת לשפר את מראה החטטים והצלקות ולמראה עור חלק ויפה

השאירי לנו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

לפני ואחרי

תמונה אחת שווה אלף מילים