הלקוחות שלנו

בשבילכם אנחנו פה

הלקוחות שלנו מספרות

מכון שנותן תחושה טובה ללקוחות, תחושה שכל אחת יחידה בפני עצמה ולא אחת מאלפי לקוחות... מתגמשים עם הזמנים, זמינים בטלפון כל הזמן ותחושה שאת נמצאת בידיים טובות! והמטפלות שלכן, אין עליהן! כל אחת מהממת! תודה רבה!
מ.ש
רחלי יוגב המושלמת! התחלתי השנה לעשות אצלך לייזר ואני ממש מרוצה, גם מהיחס הטוב שלך וגם היחס של כל העובדות שאת מעסיקה. יש פה אווירה טובה ותחושה מהממת. אתן כל כך מרגיעות ועושות את העבודה בצורה טובה. תודה רבה על הכל!
רותי בשארי
אני מאוד אוהבת לבוא לכאן, המקום יפה מבפנים ומבחוץ והעובדות מקסימות ונעים להעביר איתן את זמן הטיפול. ורחלי מדהימה ומושלמת והיחס שלה ללקוחות מעורר השראה, אין כמוה! המענה של המזכירות המדהימות פשוט מושלם עושות הכול כדי לענות על הצרכים שלנו כלקוחות.
אלישבע .ס
אני מטפלת אצל רחלי יוגב כבר חצי שנה והפנים שלי השתפרו מאוד. תכשירים מדהימים, לא האמנתי שזה יוכל לעזור לי אחרי שניסיתי אצל מישהי אחרת ורציתי לקחת ראקוטן. הגעתי לרחלי וראיתי פלאים! תוצאות מדהימות ושירות מדהים ללקוחות.
נועה וייצמן
אני רוצה להמליץ בחום על מכון "רחלי יוגב" ובמיוחד על צופיה! המכון נעים, מעוצב, מרגיע מאוד ומשדר אנרגיות חיוביות. צופיה נעימה מאוד, עדינה ונותנת תחושה טובה ומרגיעה. הטיפול שעשיתי היה נעים ועדין מומלץ בחום! כמו כן שירות המזכירות נעים ויעיל!
יוכי אבוטבול.
אני כבר כמה שנים טובות נמצאת בטיפולים במכון של רחלי, אין שירות ואמינות כמו המכון הזה ! הייתי בכמה מכונים קודמים וכאן תמיד יוצאים עם חיוך והרגשה טובה. הודיה המטפלת מטפלת תמיד במסירות רבה ונותנת תמיד הרגשה הכי טובה בעולם! ממליצה בחום!
מ.ל
אין על המכון של רחלי יוגב!! המזכירות המסורות והשירותיות תמיד יעזרו בשמחה ובכייף . כייף לי לבוא לפה!
רבקה
אני 20 שנה נהנית מהמכון המקסים של רחלי . יחס מועדף, מקום נקי, טיפולים מדהימים והתוצאות מעולותֱֱ!! לא מחליפה את רחלי!
חני
אני ממליצה בחום על המכון של רחלי היחס, המקצועיות והסבלנות לא רואים את זה בכל מקום!
ר.ב
מכון הקוסמטיקה הכי שווה בעיר הוא של רחלי יוגב! אין על השירות של רחלי והצוות, הן מקצועיות ונעימות ולכן תמיד כיף לבוא.
אורלי בן נחשון
לפני 20 שנה הגעתי לרחלי ועשיתי הסרת שיער בלייזר כמובן שלאחר מספר טיפולים הגעתי לתוצאות מדהימות. לפני חצי שנה הבת שלי בת 13 ביקשה להתחיל הסרת שיער, קיבלתי מספר המלצות על מקומות באזור המגורים שלי. באותם ימים עברתי דירה ומצאתי במקרה את כרטיס הביקור של רחלי וכמובן שבלי לחשוב פעמיים הגענו לרחלי והתחלנו סדרת טיפולים לביתי. התוצאות נראו בשטח מיד, כבר לאחר 2 טיפולים. המקצועיות, השירות והמכשירים החדשים הם שילוב של תוצאה מושלמת. ממליצה בחום!
ויקי ג'אן
לרחלי יוגב היקרה! מבחינתי להגיע אלייך לטיפול זהו שילוב של אמינות ומקצועיות. אני מכירה אותך מספר שנים ותמיד מרוצה! אני חייבת לפרגן למזכירה המהממת שלך, רחלי המדהימה, שבזכותה אני מצליחה להגיע אליך לטיפולים. אני סטודנטית ועובדת משרה מלאה ורחלי תמיד מוצאת דרך לעזור לי ולמצוא לי תור מתאים, השירות שלה אין מילים - סבלנית, נעימה ושירותית!
נעמי ירימי
מכירה את המכון של רחלי 20 שנה ותמיד כיף לי להגיע לטיפולים. הכול באווירה חמה ורגועה ובמאור פנים. וכל המטפלות פה מקצועיות ברמה, במיוחד צופיה שאני לא מוותרת על הגבות שלה! ממליצה בחום!
בתיה חנצינסקי
הייתי בטיפול פנים אצל צופי ונהניתי מאוד!!!! הפנים היו נקיות וזוהרות לאורך זמן. נהניתי מהאווירה הנעימה, הרגועה והיחס אישי.
ש.ז
רציתי לומר תודה על היחס החם והשירות אצלכם, הרבה מעבר למה שציפיתי ... נעים להיות אצלכם בכל פרמטר אפשרי. המקצועית והאנושית גורמים לי לרצות לבוא שוב לחוות מחדש טיפול חם, מסור ואכפתי. כשישאלו אותי היכן כדאי לעשות טיפולי לייזר וקוסמטיקה התשובה כבר ברורה! רחלי יוגב הבחירה הנכונה!