הזרקות

למראה עור צעיר ונטול קמטים ולעיצוב קווי המתאר של הפנים

במה מטפלים

קצת על הזרקות

בתהליך הזדקנות העור נוצרים קמטוטים ובהמשך קמטים עמוקים יותר הניכרים לעין. כיום קמטים בעור הפנים, המסגירים את הגיל, מטופלים באופן קבוע כבר בגילאי ה- 30. הולכת וגוברת ה"ציפייה" לעור פנים חלק גם בגילאי 50 ויותר. תעשיית היופי המתקדמת בקצב מהיר, מאפשרת לנשים מגוון רחב של טיפולים, הזרקות חומצה היאלרונית ובוטוקס הן השיטות המוכרות ביותר.

בתהליך ההתבגרות של העור מתחילים להופיע קמטוטים וקמטים, הקמטים נגרמים בשל פגיעה מצטברת בסיבי הקולגן והאלסטין בדרמיס בעקבות חשיפת לשמש ולרדיקלים חופשיים וההשפעות המצטברות של תנועות שרירי הפנים ושל כוח המשיכה. ישנם סוגים שונים של קמטים – קמטים דינמיים (קמטי הבעה), קמטים סטטיים, קמטי קפל (קמטי נזולביאל – צידי האף והפה וקמטי מריונטה – צידי הפה והסנטר)  ויש לטפל בכל אחד מהם בהתאם למאפיינים שלו.

איך נטפל?

המטרה של הטיפול היא להקטין ולהחליק את הקמטים, באמצעות שני סוגי חומרים ולהשתמש בחומצה ההיאלרונית בכדי לפסל ולעצב את הפנים.

בוטוקס (בוטולינום) – משמש להזרקה בשליש העליון של הפנים , הבוטוקס גורם לחסימה זמנית של הקשר שבין העצב לשריר ובכך מרפה את השריר למספר חודשים. בעקבות כך פעילות השריר נחלשת והקמט מתיישר.

חומצה היארלרונית – חומר שמיוצר בגוף ומעניק נפח ולחות לעור בשל היכולת של החומצה לספוח נוזלים. השימוש בחומצה היאלרונית יכול להיות מילוי הקמט ישירות או לחילופין הזרקה של חומצה היאלורונית לאזור עצמות הלחיים ולנקודות מפתח נוספות בפנים שמרימות את הקמט בעקיפין. כמו כן, משמשת החומצה ההיאלרונית לעיצוב ומילוי השפתיים, פיסול ועיצוב עצמות לחיים, סנטר וקו לסת ולטשטוש כהויות מתחת לעיניים.

זה הזמן שלך

אם את מעוניינת להעלים את הקמטים ולקבל עור פנים צעיר וחלק

השאירי לנו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

לפני ואחרי

תמונה אחת שווה אלף מילים