הצערת העור

למראה עור צעיר, חלק ומלא חיות

במה מטפלים

קצת על הצערת העור

עור הפנים שלנו מהווה את כרטיס הביקור שלנו והדרישה למראה צעיר ורענן הפך להיות נחלת הכלל. עור רפוי עם קמטים וקמטוטים וחסר חיות מפריע לנשים רבות והן היו רוצות לטפל בתופעות הללו, הפתרון נמצא בהישג יד וטכנולוגיות חדשות לטיפולים אסתטיים יוצאות לשוק חדשות לבקרים. השילוב בין טכנולוגיות איכותיות מחד ומגוון רחב של טכנולוגיות מאידך ישיגו את התוצאות הנכספות

תהליך הזדקנות העור מתחיל בגיל מאוד צעיר, יש שיאמרו שמהלידה. התהליך כולל מרכיבים רבים, ניתן למקד אותו ב- 4 מרכיבים עיקריים. סיבי הקולגן שאחראים על חוזק העור ומוצקותו, סיבי האלסטין שנותנים לעור את הגמישות שלו והחומצה האילרונית שמעניקה את הנפח, הולכים ומתמעטים, הן בשל ייצורם שהולך ופוחת והן בשל הרס שלהם שנוצר מחשיפה לשמש, עישון ותהליך ההזדקנות הטבעי. בנוסף, קצב תחלופת התאים בשכבת האפידרמיס (השכבה העליונה של העור) יורד. העור שהיה מוצק, חלק, בעל נפח ומלא חיות הופך רפוי, מקומט, אפרורי, שקוע וחסר נפח.

איך נטפל?

מטרת הטיפולים היא לעודד את העור לייצר קולגן ואלסטין חדשים, בדומה לפעולה הטבעית שמתקיימת בעור צעיר, ליצור בנייה מחדש של העור ולשפער ייצור תאים חדשים. כתוצאה מכך העור נראה מוצק, חיוני וצעיר, הקמטים מטשטשים והעור נראה רענן.

Accent Pro MicroPlasma – טכנולוגיות גלי רדיו מבוססת טכנולוגיית פלזמה חשמלית מייצרת תעלות מקרוניות בעומק רקמת העור. פילינג סלקטיבי זה, המבוצע בנקודות מיקרוניות בעור מאפשר קילוף ובנייה מחדש של העור, ללא תופעות הלוואי שעלולות להיווצר מפילינג מלא. כך שמתקבלת תוצאה של חידוש והצערת העור ללא הכאב ותופעות הלוואי הכרורוכות בפילינג. בנוסף, מתבצע חימום של הרקמה, שמעודד ייצור מוגבר של קולגן. השילוב של שתי הפעולות מביא

Accent Pro RF –  טכנולוגיית גלי רדיו ייחודית שעובדת בשתי טכנולוגיות, הן UniPolar והן BiPolar, יוצרת חימום בעומק הדרמיס שמשפעל את התאים הפיברובלסטים לייצר קולגן ואלסטין.

D-COOL – טכנולוגיות אלקטרופורציה שעובדת על החדרת חומרים לתוך התאים באמצעות זרם חשמלי מבוקר בשילוב של קירור או חימום על פי צרכי הטיפול.

דיקור קוסמטי – דיקור לחידוש והצערת עור הפנים מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית. כמו בדיקור סיני, מוחדרות מחטים קטנטנות באזור הפנים במטרה לשפר את זרימת הדם ולהגביר את היצור הטבעי של קולגן ואלסטין. בזכות ההזנה לתאים וייצור סיבי הקולגן מתקבל מראה צעיר ובריא.

זה הזמן שלך

אם את מעוניינת להצעיר את העור, למצק, לטשטש את הקמטים והקמטוטים

השאירי לנו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

לפני ואחרי

תמונה אחת שווה אלף מילים